یخچال نوفراست,یخچال ایستاده نوفراست,یخچال صنعتی نوفراست

انواع یخچال های صنعتی نوفراست برای مکان های مختلف

  • دوشنبه 12 اسفند 1398
  • 4107 نفر

یخچال های نوفراست با ساختار و طرح های جدید وارد بازار شده اند و با قابلیت های مختلف برای مکان های مختلف کاربرد دارند و دارای فن پشخ هوا و دستگاه تبخیر هستند

یخچال های صنعتی دو گروه اند

smiley یخچال های نوفراست (بدون برفک)

sad یخچال های دیفراست (با برفک)

 

یخچال نوفراست چیست؟

نوفراست از کلمه انگلیسی NoFrost می آید و به معنی بدون برفک است.یخچال های صنعتی قدیمی که یخ میزدند و باید هر هفته یکبار آنها را باز میکردیم تا یخ آنها آب شود از مدل نوفراست نبودند اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی یخچال های نوفراست نیز علاوه بر یخچال های نوشیدنی 4 درب و یخچال های فروشگاهی 6 درب و یخچال های ایستاده تمام الکترواستیل به بازار عرضه شده اند.

لوازم خانگی نوفراست دارای یک فن پخش هوا هستند که هوای سرد داخل وسایل را پخش میکند و علاوه بر این در در وسایل سرمایشی در پشت قفسه های دستگاه تبخیر وجود دارد که از بوجود آمدن یخ جلوگیری میکند.

 در یخچال های نوفراست از آنجایی که برفک ها به صورت اتومات آب می شود و در نتیجه برفکی تولید نمی گردد پس نیازی نیست که به صورت طولانی مدت یخچال را خاموش کنید یا نگران برفک زدایی باشید و یخچالتان همیشه مرطب است و در این سیستم با توجه به انتقال سرما با فن در تمام کابین سرما یکنواخت تر مطلوب تر است  . از این رو یخچال های نوفراست علاقه مندان بیشتری دارند .

تمای یخچال های ساید بای ساید و اکثر یخچال فریزر های جدید نوفراست ه