شیر سرد کن کوچک,شیر سرد کن بزرگ,شیر سرد کن دو قلو,شیر سرد کن,شیر سرد کن استیل,شیر سرد کن صنعتی,شیر سردکن

شیر سرد کن صنعتی | شیر سرد کن استیل | شیر سرد کن 200 لیتری

 • یکشنبه 19 آبان 1398
 • 22927 نفر

شیر سرد کن به مخازنی گفته میشود که جهت نگه داری شیر طراحی گردیده و علاوه بر خنک کردن و خنک نگه داشت شیر خام با چرخش مدوام شیرخام مانع از فساد شیر میگردد و در فروشگاه ها و لبنیاتی ها استفاده میشود.

شیر سرد کن

شیر سرد کن به مخازنی گفته میشود که برای نگهداری شیر طراحی شده اند و علاوه بر خنک کردن و خنک نگه داشتن شیر با چرخش دائم شیر خام مانع فاسد شدن شیر میشوند.شیر سرد کن ها در مکان هایی مثل دامداری ها و دامپروری ها همچنین در ایستگاه های جمع آوری ها ، فروشگاه ها ، لبنیاتی ها و محل عرضه شیر خام و غیر پاستریزه همچنین کارخانه های تولید بستنی و کیک و کلوچه استفاده میشوند.

این شیر سرد کن ها در ابعاد ۱۰۰/ ۲۰۰/ ۳۰۰/ ۴۰۰/ ۵۰۰ لیتری تولید و عرضه میشود و میتواند شیر را تا ۴ روز سالم نگه دارد اما معمولا نگهداری شیر خام بیشتر از 72 ساعت امکان پذیر نیست.(انواع شیر سرد کن های تولید شده توسط شرکت یونیک را در انتهای صفحه میتوانید مشاهده کنید)

این نوع شیر سرد کن ها  مطابق با استاندارد های  بهداشتی با استفاده از استیل استنلس مخصوص تولید شیر ساخته شده و با استفاده از جوش ارگون مونتاژ میگردد و از موتور های هندی و تایلندی در ساخت انها استفاده می شود.شیر سرد کن هم یکی از تجهیزات صنعتی است که شرکت یونیک در کنار تولید انواع یخچال صنعتی ، آن را تولید و عرضه میکند.

شیر سرد کن لبنیاتی با ظرفیت 1000 لیتر یا 1 تن شیر مناسب استفاده در انواع دامداری های بزرگ، کارگاه ها و مغازه های تولید محصولات لبنی می باشد. شیر قرار گرفته شده در این شیر سرد کن تا 4 روز کاملا سالم باقی خواهد ماند و در این مدت هیچ گونه تغییری در طعم و رنگ شیر به وجود نخواهد آمد زیرا تمامی قطعات در تماس مستقیم با شیر از جنس استیل بوده و استیل نیز هیچ گاه رنگ و طعم شیر را عوض نخواهد کرد. استفاده از این شیر سردکن فقط در مکانی امکان پذیر خواهد بود که دارای برق سه فاز صنعتی باشد. موتور سرما ساز این شیر سرد کن دانفوس آلمان بوده و از استاندارد های بین المللی و معتبر جهانی مانند ISO 9001، OHSAS 18001، 14001 و … برخوردار است که مصرفی کاملا معقولانه خواهد داشت و به دلیل وجود ترموستات های دمایی از مصرف اضافی برق جلوگیری خواهد نمود.

 

انواع شیر سرد کن

 • شیر سرد کن لبنیاتی

فروشگاه های لبنیاتی وماست بندی ها نیاز به شیر سرد کن دارند تا شیر خام مصرفی خود را با استفاده از آن سالم وتازه نگه دارند.شیرسردکن فروشگاهی معمولا در ظرفیت های 100 لیتری ، 200 ، 300، 400 و 500 لیتری ساخته میشوند.بدنه این شیر سرد کن ها بر اساس استاندارد های بهداشتی از استیل استنلس ساخته میشود زیرا استیل هم زنگ نمیزند و هم در طعم و مزه و رنگ شیر تغییر ایجاد نمیکند.علاوه بر این در محل جوشکاری نیز از جوش میکس آرگون استفاده می شود تا بدنه شیر سردکن دچار پوسیدگی نشود.همچنین درون مخزن این سدتگاه ها همزن وجود دارند که باعث چرخش مداوم شیر در مخزن میشود.

علاوه بر این های شیر سرد کن های فروشگاهی به صورت ایستاده طراحی و تولید میشوند.

 • شیر سرد کن دامداری و دام پروری

ساختار این شیر سردکن ها کمی با شیرسردکن فروشگاهی متفاوت است.در دامداری ها و دام پروری ها،شیر خام را پس از دوشیدن از دام ها مختلف در شیر سرد کن هایی با ظرفیت بالای 1000 لیتر نگهداری میکنند.از آنجایی که حجم تولید شیر خام در دامداری ها و دام پروری ها بالا است ، ظرفیت حجم شیر سرد کن به 1 یا 2 تن هم میرسد و درون آن ها از یک پمپ برای تخلیه راحت شیر استفاده میشود.شیر سرد کن های دام داری و دام پروری بر خلاف شیر سرد کن های فروشگاهی که ایستاده هستند،افقی با مخزنی عریض تولید میشوند.بدنه این شیر سرد کن ها نیز تماما استیل است و دارای یک موتور قوی برای به گردش در آوردن همزن و شیر درون مخزن است.

 • شیر سرد کن پلیت

شیر سرد کن های پلیت برای سرد کردن فوری شیر خام در ایستگاه های جمع آوری شیر و کارخانه جات لبنیاتی کاربرد دارد.در این نوع دستگاه ها با وصل کردن شیر سردکن پلیت به مخزن نگه داری ، شیر با عبور از داخل آن سریعا خنک میشود.این دستگاه ها همزن و مخزن ندارند زیرا بعد از عملیات خنک سازی سریع شیر آن را به داخل شیر سرد کن ها منتقل میکنند.

 

مشخصات فنی شیر سرد کن

 • جنس بدنه : استیل
 • جنس وان : استیل نگیر
 • تک قلو و دو قلو هم موجود است
 • از 100 تا 1000 لیتر برای سوپر مارکت با دامداری
 • سیستم عایق : تزریق فوم فشرده
 • انتخاب موتور به سفارش مشتری
 • 2 نوع : استوانه و چهار گوش موجود است
 • لوله های رسانا و مسی و کاملا لهیم کاری شده هستند
 • موتور شیر سرد کن ها موتور فریزر است
 • ترموستات : دیجیتال
 • رادیات : مسی 24 پر
 • فن بزرگ
 • اسکلت 3 سال گارانتی و موتور 18 ماه گارانتی دارد

 

توضیحات تکمیلی و بررسی قطعات دستگاه شیر سرد کن ۱۰۰ لیتری

شیر سرد کن ۱۰۰ لیتری ساخت گروه صنعتی یونیک ، دارای قطعات بسیار عالی و امکانات فراوانی میباشد که با هم آنها را مرور میکنیم :

 • بدنه دستگاه

بدنه داخلی دستگاه از استیل ضد زنگ غیر معناظیسی کاملا بهداشتی تولید شده است . به دلیل اینکه دستگاه به طور مستقیم با مواد لبنی و شیر سروکار دارد ، مخزن داخلی به صورت کاملا بهداشتی تولید شده است و تمامی استاندارد های موجود بهداشتی در تولید آن رعایت شده است .

بدنه ی بیرونی دستگاه نیز از استیل نگیرغیرمغناطیسی است که به صورت کامل در مقابل زنگ زدگی ایمن می باشد . استفاده از استیل نگیر علاوه بر افزایش طول عمر دستگاه ، امکان شستشوی کامل دستگاه را نیز فراهم می کند که کاربر در صورت نیاز می تواند اقدام به شستشوی تمامی قسمت های دستگاه نماید .

به منظور عایق بندی هر چه بهتر دستگاه نیز از فوم تزریقی استفاده شده است که می تواند تا چندین ساعت از اتلاف دمای مایع داخل مخزن جلوگیری کند.

 • موتور و اجزاء سرمایش

موتور از مهمترین قسمت ها در دستگاه های سرمایشی می باشد . استفاده از تکنولوژی های روز در موتورهای سرمایشی علاوه بر افزایش طول عمر موتور ، سبب کاهش مصرف آن و افزایش راندمان دستگاه خواهد شد . از این رو شرکت یونیک در شیر سردکنهای خود از موتور سکاپ دانفوس استفاده کرده است . موتورهایی با نام سکاپ در اصل همان موتورهای دانفوس می باشند که در سال ۲۰۱۰ و با تلفیق شرکت دانفوس به این نام تغییر پیدا کرده اند.

این موتور که قدرتی برابر با ½ اسب بخار دارد توان سرمایشی بسیار مناسبی را برای مخزن ۱۰۰ لیتری این دستگاه مهیا می کند. از سویی دیگر از کندانسورهای مسی با فین آلمینیومی در این دستگاه استفاده شده است. همچنین اوابراتور دستگاه از نوع لوله های مسی می باشد .

با توجه به افزایش دمای موتور دستگاه های سرمایشی در هنگام کارکرد بخصوص در کارکرد های ۲۴ ساعته و مداوم ، نیاز به ابزاری به منظور خنک سازی موتور وجود دارد تا کاهش دمای موتور علاوه بر افزایش راندمان کاری موتور در افزایش طول عمر موتور نیز موثر باشد .

بدین منظور از فن های الکتروژن در این دستگاه های استفاده شده است . الکتروژن از شناخته شده ترین شرکت های تولید کننده ی فن دستگاه های صنعتی در داخل کشور می باشد که به دلیل استفاده از تکنولوژی های برتر و مصرف پایین، صادرات گسترده ای به کشورهای همجوار انجام میدهد .شیرسرد کن 100 لیتری
همزن دستگاه از جنس استیل ضدزنگ می باشد . همچنین گیربکس فن نیز از نوع گیربکس های چینی درجه ۱ بوده که از بهترین انتخاب ها در دستگاه های شیرسردکن فروشگاهی می باشد .

 •  شیر تخلیه

خارج کردن شیر از داخل این دستگاه بسیار راحت می باشد. بر روی بدنه شیر سردکن ۱۰۰ لیتری ، یک شیر تخلیه ۱ اینچی نصب شده است که جنس آن نیز از استیل میباشد.

 • نشانگر دما

دستگاه دارای نشانگر دیجیتالی دما می باشد که به صورت لحظه ای دمای داخل مخزن و همچنین دمای محیط را نشان می دهد . کاربر می تواند با توجه به شرایط محیطی دید کاملی نسبت به دما داشته و به طور کامل آن را زیر نظر بگیرد تا در صورت تغییرات دمایی اقدام به انجام اقدامات لازم نماید .

همچنین ترموستات قابل تنظیمی از مارک معتبر دانفوس بر روی دستگاه قرار داده شده است که کاربر می تواند با استفاده از آن تنظیم دلخواه را انجام داده و در صورت تغییرات دمایی دستگاه به صورت اتوماتیک به تنظیم کاربر مراجعه خواهد کرد .

در قسمت های مختلف این دستگاه از جوشکاری آرگون و co2 استفاده شده است؛ این نحوه جوشکاری در دستگاه های صنعتی و غذایی بسیار ایده آل میباشد. زیرا قسمت های جوشکاری شده فرسوده نمی شوند.

در این دستگاه ، انتقال شیر به داخل مخزن برای کاربر بسیار راحت در نظر گرفته شده است؛ در قسمت زیرین دستگاه شیر سرد کن ۱۰۰ لیتری ، ۴ چرخ گردان برای جابجایی راحت آن طراحی شده است. دستگاه شیر سرد کن ۱۰۰ لیتری مجهز به تروموستات میباشد و کاربر میتواند میزان خنک شدن شیر را به دلخواه تعیین کند.

شیر سرد کن ۱۰۰ لیتری دارای ۱۲ ماه گارانتی بی قید و شرط و ۱۰ سال خدمات پس از فروش میباشد.

گروه صنعتی یونیک ، بیش از ۱۰۰ واحد نمایندگی فعال در سطح ایران دارد که امکان ارائه خدمات پشتیبانی در هر استان را برای خریداران عزیز آسان نموده است.

 

مزایا ساختاری انواع شیر سرد کن صنعتی

⭐ مجهز به بدنه استیل و مستحکم
⭐ تولید به صورت دو جداره
⭐ مجهز به استانداردهای ISO 9001: 2008
⭐ تولید بر اساس تکنولوژی روز جهانی
⭐ شیر سرد کن دام مورد تایید سازمان بهداشت
⭐ دارای عایق تزریقی پلی یورتان
⭐ مجهز به موتور امبراکوی اسلوواکی
⭐ سهولت در شستشو
⭐ دارای شیر خروجی استیل برای تخلیه شیر از مخزن دستگاه

 

نحوه استفاده از شیر سرد کن

استفاده از شیر سرد کن بسیار راحت می باشد زیرا این دستگاه به صورت کاملا اتوماتیک طراحی شده است، ولی برای شروع به کار سیستم باید آن را به برق متصل نمود و داخل آن آب بریزید و سیستم هم زن را روشن نمائید تا تمیز شود، سپس می توانید از آن جهت نگهداری شیر استفاده کنید.

 

خرید شیر سرد کن

می توانید بهترین و با کیفیت ترین شیر سردکن ها را از فروشگاه اینترنتی یونیک خرید کنید. گروه یونیک یک واحد تولیدی با بیش از 26 سال سابقه فعالیت در حوزه ساخت تجهیزات صنعتی می باشد. این گروه انواع شیر سرد کن فروشگاهی ، دامداری و صنعتی و در ظرفیت های مختلف به تولید میرساند. ساخت تمامی این دستگاه ها بر اساس رعایت ضوابط بهداشتی و استانداردهای لازمه صورت گرفته است. این محصولات راندمان عالی و عمر مفید طولانی دارند. صنایع برودتی یونیک به این محصولات 12 ماه گارانتی معتبر و 10 سال خدمات پس از فروش نیز ارائه میدهد. هم اکنون مجموعه یونیکدر سطح ایران بیش از 100 واحد نمایندگی دارد که مشتریان می توانند از طریق آنها به خدمات گروه دسترسی داشته باشند.

 

هنگام خرید شیر سرد کن باید به چه نکاتی توجه کرد؟

توجه داشته باشید که شیر سردکن ها دستگاهی برای تازه و سالم نگه داشتن شیر خام قبل از مصرف آن می باشد. لذا اگر کیفیت مطلوب را نداشته باشد، نمی توان به کمک آن از فاسد شدن شیر جلوگیری کرد. در این جا تمامی نکات لازم به هنگام خرید شیر سردکن تازه و کارکرده را ذکر می کنیم. توصیه اکید ما به شما رعایت تمامی این موارد به هنگام خرید می باشد تا محصول مورد نظر شما کارایی بهتر و عمر مفید طولانی تری داشته باشد.

بدنه شیر سردکن ها باید بر اساس ضوابط سازمان بهداشت و رعایت استانداردهای لازمه ساخته شده باشد. از آنجایی که از شیر خام استفاده وسیعی میشود و تمامی محصولات لبنی فراورده جانبی شیر خام هستند، سالم ماندن شیر خام در محفظه این دستگاه ها اهمیت بسیار بالایی دارد.

استفاده از جنس استیل در ساخت بدنه این دستگاه ها یک استاندارد می باشد که باید رعایت گردد. زیرا استیل در برابر زنگ و ضربه بسیار مقاوم است. اما استیل یا همان فولاد زنگ نزن، گریدهای مختلفی دارد. بهترین نوع استیل برای بدنه شیر سردکن ها، استیل استنلس نگیر می باشد. این بدنه بسیار با دوام بوده و یک محیط کاملا بهداشتی برای شیر خام ایجاد میکند.

از طرفی این بدنه باید داری عایق بندی مناسب نیز باشد تا از هدر رفت انرژی بین بدنه مخزن و محیط بیرون جلوگیری شود. عایق هایی همچون پشم سنگ ، عایق الاستومری و فوم تزریقی از جمله عایق های مناسب در این زمینه می باشند.

به شاسی های دستگاه نیز توجه داشته باشید. شاسی ها نیز باید ضد زنگ بوده و مقاومت بالایی در برابر وزن زیاد و ضربه داشته باشند.

اساس کارکرد شیر سردکن ها، خنک کردن و همزدن آرام شیر می باشد. لذا این دو مورد باید در دستگاه کیفیت بالایی داشته باشند. موتور کندانسور در این دستگاه ها همچون موتور یخچال می باشد که اصطلاحا به آن موتور هرماتیک گفته میشود. لازم به ذکر است که در جهان کارخانه های انگشت شماری این نوع موتورهای را تولید میکنند. از بهترین نوع موتورها میتوان به کمپرسورهای دانفوس ،کالترون و تکامسه اشاره کرد. این موتورها بادوام تر می باشند و کیفیت ایده الی دارند.

همچنین بهترین موتور برای به گردش درآوردن همزن، الکتروموتورهای موتوژن می باشند که ساخت کارخانه داخلی موتوژن تبریز هستند. این موتورها نیز بسیار قوی بوده و در عین حال مصرف برق بسیار بهینه ای دارند. بسته به ظرفیت مخزن شیر سردکن باید از موتور با توان مناسب استفاده شده باشد.

جنس همزن نیز باید از نوع استیل استنلس باشد تا باعث ایجاد آلودگی در شیر نشود.

توصیه میشود شیر سردکن با دو مخزن خرید کنید. زیرا در این صورت شما می توانید همزمان شیر دام های مختلف را با هم در درون آن تازه نگه دارید. شایان ذکر است که نباید شیر دام های مختلف را با هم مخلوط کرد. زیرا باعث تغییر طعم و مزه و کیفیت آن میشود.

شیر سردکن ها دارای یک شیر تخلیه نیز می باشند. دقت داشته باشید که بهترین نوع آن، شیرهای اهرمی از جنس استیل می باشند.

تمامی نقاط جوش خورده در بدنه شیر سردکن باید با استفاده از جوش آرگون و CO2 و با سیم جوش استیل جوشکاری شده باشند. در غیر اینصورت محل جوشکاری شده پوسیده میشود و باعث آسیب دیدن بدنه دستگاه و آلوده شدن شیر خواهد شد.

رعایت استانداردهای مهم همچون استاندارد جهانی ایزو و نشان ce اروپا در ساخت این دستگاه ها الزامی می باشد. همچنین این دستگاه ها باید مورد تأیید وزرات بهداشت نیز باشند.

برخی از شیر سردکن ها مجهز به ترموستات نیز می باشند. استفاده از این نوع شیر سردکن ها کاربردی تر است. بدین معنی که با تنظیم درجه می توان علاوه بر تنظیم اتوماتیک کارکرد دستگاه، در مصرف برق نیز صرفه جویی کرد. همچنین به کمک ترموستات می توان دمای شیر را در یک درجه ثابت، خنک نگه خواهد داشت.

فراموش نشود که شیر سردکن را از سازنده معتبر خرید کنید تا محصول شما دارای کیفیت عالی باشد. همچنین تولید کنندگان معتبر با ارائه خدماتی همچون گارانتی و خدمات پس از فروش به محصولات خود، اصالت آنها را تضمین میکنند.

 

قیمت شیر سرد کن 200 لیتری

شیر سرد کن 200 لیتری تک فاز با کمپرسور نیم اسب آلمانی SECOP و کندانسور نیم اسب تک فن مسی ، همزن چینی درجه یک ، وان از جنس استیل 304 وارداتی با ضخامت یک و نیم میلیمتر ، یکسال گارانتی بدنه و 10 سال خدمات پس از فروش

قیمت سال 1398 8/500/000 تومان مدت زمان تحویل 4 روز

 

قیمت شیر سرد کن 300 لیتری

شیر سرد کن 300 لیتری تکفاز دارای کمپرسور برودتی آلمانی با برند SECOP با توان سه چهارم اسب و کندانسور یک اسب مسی تک فن ، دارای همزن چینی درجه یک ] وارن داخلی از جنس استیل نگیر با آلیاژ 304 وارداتی ، روکش از جنس استیل 430 روکش دار خشدار ، دارای یک سال گارانتی بدنه و 10 سال خدمات پس از فروش

قیمت سال 1398 12/400/000 تومان مدت زمان تحویل 4 روز

 

قیمت شیر سرد کن 500 لیتری

شیر سرد کن 500 لیتری تکفاز دارای کمپرسور برودتی تایلندی با برند kulthorn با توان یک اسب و کندانسور یک و نیم اسب مسی تک فن ، دارای همزن مارلی ایتالیا درجه یک ، وان داخلی از جنس استیل نگیر با آلیاژ 304 وارداتی با ضخامت 1.5 میلیمتر ، روکش از جنس استیل 430 روکش دار خشدار ، دارای یک سال گارانتی بدنه و 10 سال خدمات پس از فروش

قیمت سال 1398 13/600/000 تومان مدت زمان تحویل 5 روز

 

لازم به ذکر است که این قیمت ها با مرور زمان متغیر هستند پس ما به شما توصیه میکنیم برای دریافت آگاهی از تمامی قیمت ها با ما تماس بگیرید.

 

قیمت شیر سرد کن

برای تعیین قیمت همه دستگاه ها رابطه مستقیمی بین قیمت و کیفیت وجود دارد ولی باید توجه داشت که محصول با قیمت بالا همیشه با کیفیت نیست. 

پس به نکات زیر توجه کنید :

 1. مهم ترین قطعات شیر سرد کن ها جنس بدنه آن ، موتور دستگاه و یونیت برودتی آن می باشد.پس طبیعی است که هرچقدر قطعات به کار رفته در تولید شیر سرد کن ها از دوام بیشتر و کیفیت بالاتری برخوردار باشند قیمت آنها نیز افزایش میابد.
 2. با توجه به ساختار شیر خام،نمیتوان برای ساخت بدنه شیر سرد کن از هر آلیاژی استفاده کرد و جنس بدنه شیر سرد کن حتما باید از استیل استنلس باشد زیرا نه زنگ میزند و نه رنگ و طعم شیر را تغییر میدهد اما اگر بدنه شیر سرد کن از هر جنس دیگری باشد روی طعم و رنگ شیر تغییر ایجاد میکند.بدنه های استیل استنلس هم انواع مختلفی دارد که هر کدام دارای خاصیت های منحصر به فردی هستند و این مورد هم روی قیمت شیر سرد کن تاثیر زیادی دارد.
 3. علاوه بر این ها انواع مختلفی موتور در شیر سرد کن ها استفاده میشود که ویژگی های خاصی دارند مثلا برند موتور،کیفیت موتور،میزان برق مصرفی موتور و علاوه بر این ها طول عمر موتور نیز بسیار مهم است.همه این موارد روی قیمت شیر سرد کن اثر گذارند.
 4. نوع جوشکاری هم در قیمت شیر سرد کن تاثیر میگذارد و برای اینکه جوشکاری دچار پوسیدگی نشود و مسائل بهداشتی در آن رعایت شود از جوش آرگون و co2 در ساخت این دستگاه ها استفاده می شود.
 5. علاوه بر این موارد ذکر شده کندانسور استفاده شده در شیر سرد کن هم عملکرد آن را تحت تاثیر قرار میدهد و تمام کارکرد این دستگاه به کندانسور یا یونیت برودتی آن بستگی دارد.بهترین این کندانسور ها آمریکایی و اروپایی هستند و بسیار عالی عمل میکنند و قیمت بالایی هم دارند.
 6. داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش هم روی قیمت شیر سرد کن تاثیر دارد.

 

سوالات متداول شیر سرد کن صنعتی

انواع شیر سردکن کدام است ؟

انواع شیر سردکن های شرکت یونیک در نمونه های 100 لیتری تا 500 لیتری موجود می باشد که در این مقاله آشنا شدید.

جنس بدنه شیر سردکن های چیست ؟

جنس بدنه ی تمامی شیرسردکن های یونیک از استیل نگیر غیرمغناطیسی می باشد که کاملا ضدزنگ می باشد .

آیا شیرسردکن ها گارانتی و خدمات پس از فروش دارند ؟

بله ، تمامی شیرسردکن های شرکت یونیک دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند .

قیمت دستگاه شیر سردکن چقدر است ؟

قیمت شیر سردکن با توجه به اندازه و حجم آن متفاوت می باشد . با توجه به تولید شیرسردکن های موجود در وبسایت یونیک در کارخانه مرکزی این تولید کننده ، قیمت تمامی دستگاه ها به قیمت کارخانه می باشد .

 

انواع شیر سرد کن تولید شرکت یونیک


شیر سرد کن 100 لیتری

تولید انواع شیر سرد کن

شیر سرد کن ارزان

فروش انواع شیر سرد کن

شیر سرد کن جدید

تولید و فروش مجهز ترین شیر سرد کن های صنعتی

شیر سرد کن استیل

تولید و فروش با کیفیت ترین شیر سرد کن های صنعتی

شیر سرد کن صنعتی

تولید و فروش شیر سرد کن با طرح های دلخواه مشتری

شیر سرد کن یونیک

شیر سرد کن همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش

 

دیگر خدمات شرکت یونیک

 1. یخچال نوشیدنی 4 درب
 2. یخچال ایستاده 60 سانتی
 3. یخچال ایستاده 70 سانتی
 4. یخچال کبابی
 5. فریزر صندوقی